Laboratorinė įranga

Ieškantiems kokybiškų laboratorinių šaldymo sprendimų – nauja Esco Avita serija

Poreikis palaikyti optimalią temperatūrą ir saugiai transportuoti biologinius mėginius tapo ypač aktualus pasaulinės pandemijos metu. Dažniausiai dėl netinkamų laikymo sąlygų nukenčia mėginių kokybė, todėl svarbu pasirinkti patikimai šaldymo funkciją atliekančią įrangą. Siekiant palengvinti transportavimo ir sandėliavimo procesus, ESCO sukūrė naują Avita laboratorinės šaldymo įrangos liniją.

Šaldikliai ir šaldytuvai patikimam mėginių saugojimui

ESCO efektyvūs technologiniai įrenginiai yra pirmas pasirinkimas laboratorijoms, medicinos įstaigoms ir gamybos įmonėms. Aukštos kokybės, ilgaamžė įranga užtikrina sandėliuojamų mėginių saugumą ir palaiko reikalingą jų temperatūrą. Prisitaikydama prie pasaulinių aktualijų ir technikos tendencijų, ESCO siūlo laboratorinių šaldiklių sprendimus, kurių pagrindinis išskirtinumas yra didesnė talpa ir kintamas temperatūrų diapazonas.

Šaldymo produktų pranašumai:

  • Aušinimo sistema, leidžianti palaikyti optimalią temperatūrą;
  • Mikroprocesoriaus valdymo sistema su garsiniu signalu;
  • Įmontuotas jutiklis, perspėjantis apie temperatūros pokyčius;
  • Įmontuotas jutiklis, perspėjantis apie temperatūros pokyčius;

Mobilus šaldiklis – saugiam transportavimui

Įkraunamas ir mobilus šaldymo sprendimas yra puiki alternatyva stacionariems šaldikliams. Ergonomiškai suprojektuotas dizainas leidžia tokį įrenginį saugiai transportuoti arba naudoti mažose erdvėse. Dėl galimybės pasirinkti net 3 skirtingus temperatūrų režimus, šis prietaisas kokybiškai išlaiko optimalią temperatūrą ir apsaugo mėginių kokybę. Šaldiklyje esantys talpūs vidiniai skyriai leidžia krauti mėginius sluoksniais, todėl vienu metu galite transportuoti didesnį jų kiekį.

Domina detalesnė informacija apie ESCO Avita liniją? Mūsų specialistai pakonsultuos ir mielai atsakys į visus Jums rūpimus klausimas.

Naudingi dokumentai:

  • Esco Avita serijos brošiūra
marius stapulionis
Susidomėjote? Susisiekite!
Marius
  • +37068678609
  • marius@inospectra.com