Kontroliuojamos aplinkos sprendimai, Laboratorinė įranga, Sprendimai pramonei
Apsauginė švarių patalpų apranga

Apsauginės aprangos pasiūlymai dirbantiems švariose patalpose

Švaros zonose ypatingai svarbu kontroliuoti dalelių patekimą į aplinką, siekiant užtikrinti produktų kokybę, darbuotojų saugą ar atliekamų tyrimų vientisumą. Dėl šios priežasties specializuotai aprangai yra skiriamas ypatingas dėmesys, nes būtent ji, kuomet yra teisingai ir tinkamai dėvima, gali efektyviai sumažinti nepageidaujamų dalelių plitimą ir aplinkos užsiteršimą.

Kokybiška specializuota apranga gali sulaikyti darbuotojo skleidžiamas daleles viduje ir tokiu būdu užtikrinti aukščiausio lygio higieną ir švarą. Renkantis rūbus ir apsaugos priemones, svarbiausia, įsitikinti, kad jie yra lengvai pritaikomi darbuotojams, patogūs ir patikimai sterilizuojami. Dėl šios priežasties mes siūlome rinktis kokybiškas Micronclean apsaugines priemones, sukurtas specialiai švariose zonose dirbantiems žmonėms.

Naujiena – specialūs autoklavuojami akiniai

Pristatome naujausius Micronclean apsauginius „VisionGuard“ akinius, kurie gali būti naudojami ilgą laiką. Jie gali būti sterilizuojami autoklavu net iki 40 kartų be jokio įprastinio jų nusidėvėjimo. Akiniai yra labai lengvi, turi platų žiūrėjimo kampą ir reguliuojamo dydžio gumelę, kuri ne tik lengvai leidžia pritaikyti akinius kiekvieno darbuotojo poreikiams, bet ir jaustis patogiai.

Dėvėjimo metu šie akiniai nerasoja, todėl nesukelia papildomų rūpesčių. Šią apsauginę priemonę gali naudoti ir tie žmonės, kurie nešioja kasdienius korekcinius akinius. Apsauginė akių priemonė turi CE sertifikatą.

Autoklavuojami „VisionGuard“ akiniai
Autoklavuojami „VisionGuard“ akiniai
„SureGuard“ kombinezonai
„SureGuard“ kombinezonai

Patikimai apsaugai – platus „SureGuard“ kombinezonų pasirinkimas

Ieškantiems patikimai nuo kontaminacijos saugančių kombinezonų, siūlome rinktis iš plataus „SureGuard“ aprangos sprendimų pasirinkimo. Visi kombinezonai yra sertifikuoti pagal jiems keliamus reikalavimus.

Specialūs kombinezonai su kapišonu ir užtrauktuku yra be latekso, antistatiniai ir turi elastingą gumelę ties riešais, kulkšnių ir gobtuvo. Drabužio išorė yra sunkiai praduriama, padengta polietileno plėvele. Juos galima rinktis tiek steriliai supakuotus (dviguba pakuotė), tiek supakuotus nesteriliai. Dydžiai: nuo S iki XXL dydžio. Vienoje pakuotėje yra 25 vienetų individualiai supakuotų kombinezonų.

Švaraus kambario kombinezonai su kapišonu, užtrauktuku ir integruotais batais yra supakuoti sterilioje pakuotėje (dviguba pakuotė). Galima rinktis dydžius nuo S iki XXL dydžio. Pakuotėje yra 25 vienetai individualiai supakuotų kombinezonų.

Norite įsitikinti dėl kombinezonų medžiagos ar dydžio? Mes galime tuo pasirūpinti – mielai atsiųsime Jums pavyzdžių, kad priimtumėte geriausią sprendimą.

Apsaugai ir komfortui – švaraus kambario avalynė ToffeIn

Vertinantiems darbo avalynės patogumą, siūlome rinktis „ToffeIn“ batus, pagamintus iš Action breathe S2 mikropluošto, kuris užtikrina avalynės lengvumą ir maksimalų anatomišką pėdų komfortą. Antistatinė batų audinio danga yra atspari aliejui, padai atsparūs slydimui. Papildomam saugumui užtikrinti, pirštų zona padengta apsauginiu dangteliu.

Švaraus kambario batai yra nesterilūs. Galima rinktis dydžius nuo 35 iki 44 (EU).

Avalynė švarioms zonoms
Avalynė švarioms zonoms

Jei norite individualios konsultacijos dėl apsauginių aprangos priemonių, kreipkitės į mūsų produktų specialistus. Profesionali komanda yra pasirengusi suteikti Jums visapusišką pagalbą, išsirenkant geriausius švarių patalpų saugumo sprendimus, tenkinančius visus Jūsų poreikius.

Turite klausimų? Kviečiame susisiekti:

marius stapulionis

Marius Stapulionis
Produktų specialistas

  • +370 686 78609
  • marius@inospectra.com

Susijusios naujienos