Analitinė įranga

ĮSIGYKITE PIRMIEJI! Koronaviruso nustatymo prietaisai ir rinkiniai

PGR metodika* – greita ir veiksminga specifinių DNR ar RNR sekų amplifikacijos in vitro metodas. Šis metodas Jums padės greitai nustatyti koronaviruso antigenus. Siūlome įsigyti tiek pačius prietaisus, tiek ir sąnaudines medžiagas.

Su šiais termocikleriais atliksite tikslų DNR gausinimą – polimerazės grandininės reakcijas (PGR) in vitro. Prietaisų būna įvairių dydžių, priklausomai nuo mėginių kiekio. Termociklerių kaitinimo blokai būna pritaikyti darbui su įvairių dydžių mėgintuvėliais ar mikroplokštelėmis. Prietaisą lengva valdyti, kadangi parametrai matomi ekrane, o nuo kondensato susidarymo apsaugo kaitinimo dangtis.

Mūsų siūlomi termocikleriai yra REALAUS LAIKO arba GRADIENTINIAI. Išsirinkite Jums tinkamiausią paspaudę šią nuorodą: RENKUOSI TERMOCIKLERĮ.

PCRMAX™ QPCR SĄNAUDINĖS MEDŽIAGOS

PCRmax ™ qPCR rinkinys yra skirtas naujų koronaviruso (nCoV) genomų kiekybiniam nustatymui in vitro.

——————————————————–

*Polimerazės grandininės reakcija (PGR – molekulinės biologijos metodas, leidžiantis padauginti DNR mėgintuvėlyje) yra viena iš įdomiausių šiuolaikinės biologijos sričių. Už šį atradimą 1993 metais buvo įteikta Nobelio premiją, o metodas yra plačiai naudojamas ekspertizės, medicininių bandymų, genetinių tyrimų srityse.

Naudingi dokumentai:

  • PCRmax Alpha Cyclers brošiūra
  • Real Time PCR System brošiūra
  • PCRmax LtdTM qPCR test 2019-nCoV RNA dependant RNA polymerase (RdRp)
Neringa Zeilia
Susidomėjote? Susisiekite!
  • +370 616 22195
  • neringa@inospectra.com

Susijusios naujienos