Akcijos, Analitinė įranga, Laboratorinė įranga

NEMOKAMAI išbandykite ZEISS mikroskopą Axiolab 5

Skaitmeninis dokumentavimas dar niekada nebuvo toks paprastas. Su naujuoju ZEISS Axiolab 5 mikroskopu ir ZEISS Axiocam 208 kamera patirsite visiškai naują išmaniosios mikroskopijos koncepciją.

Sufokusuokite savo mėginį ir paspauskite vieną mygtuką – Jūsų mėginių vaizdas nuotraukoje bus lygiai toks pats, kaip ir okuliaruose. Taip pat, Axiolab 5 automatiškai parinks tinkamą mastelį jūsų nuotraukoms. Tai galima pasiekti net ir be kompiuterio su papildomomis programinėmis įrangomis.

DIDESNIS EFEKTYVUMAS LABORATORIJOJE

Kai tik rasite dominančią mėginio sritį, užfiksuokite ją vienu mygtuko paspaudimu, neatsitraukdami nuo mikroskopo. Mikroskopas automatiškai pakoreguos parametrus už jus ir užfiksuos tokį vaizdą, kokį matote okuliaruose. Gautas nuotraukas išsaugokite tiesiai į USB atmintinę, prijungtą prie kameros, arba koreguokite vaizdus nemokamos programinės įrangos pagalba.

PROTINGA ERGONOMIKA

Naujasis Axiolab 5 yra itin ergonomiškas ir efektyvus. Visa kontrolė pasiekiama viena ranka, įskaitant fotografavimą, stalelio, fokuso ir apšvietimo reguliavimą.

LABIAU EKONOMIŠKAS IR PATIKIMAS

Aktyvuokite „Eco“ režimą ir mikroskopas išsijungs po 15 minučių nenaudojimo. Tokiu būdu dar labiau prailginsite naujųjų LED šviesos šaltinių tarnavimo laiką. Naujieji galingi šviesos šaltiniai užtikrina natūralias spalvas jūsų mėginyje. Apšvietimo nustatymo sistema leis Jums nustatyti ir išsaugoti atmintyje norimą apšvietimo intensyvumą kiekvienam objektyvui.

APIE KAMERĄ AXIOCAM 208 COLOR

Tai naujoji 8 megapikselių CMOS kamera, užtikrinanti detalius vaizdus 4k raiška ir net 30 kadrų per sekundę sparta. Kamera geba komunikuoti su Axiolab 5 mikroskopu ir visada užtikrina tinkamą nuotraukų mastelį. Vaizdo peržiūrai kompiuteris nebūtinas dėl galimybės stebėti vaizdą monitoriuje per HDMI. Kontroliuokite kamerą ir bevieliu ryšiu (WiFi), nemokamos programinės įrangos pagalba.

Dėl nemokamo mikroskopo išbandymo kreipkitės:

Neringa Zeilia

Neringa Zeilia
Produktų specialistė

  • +370 616 22195
  • neringa@inospectra.com

Susijusios naujienos