Laboratorinė įranga

Novatoriški ir tikslūs Traceable įrankiai laboratorijoms

Traceable lyderiaujantys pasaulyje temperatūros ir drėgmės matavimui, stebėjimui ir įrašymui skirti produktai sukurti naudojant naujausias technologijas, siekiant supaprastinti patikimų rezultatų išgavimo procesą. Kiekvienas Traceable produktas turi individualų serijinį sertifikatą, pažymintį, kad gaminys atitinka visas nurodytas specifikacijas ar viršija jų reikalavimus.

Visame pasaulyje pripažinti ir vertinami produktai puikiai tinka itin didelės kontrolės reikalaujantiems darbams ir sertifikuotiems procesams atlikti. Tikrai išsirinksite darbui tinkamą produktą iš plataus termometrų, higrometrų, barometrų, laikmačių, laikrodžių, chronometrų, skaitiklių, valdiklių, siurblių, laboratorijos įrankių ir dar daugiau asortimento.

Paprasta naudoti, nereikia papildomų techninių žinių ar programų, kad matavimus atliktumėte sklandžiai, o rezultatus analizuotumėte Jums patogiu būdu. Matavimų duomenis Wi-Fi pagalba galite lengvai perkelti į kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar telefoną ir ataskaitas valdyti bet kuriuo metu, kad ir kur bebūtumėte. Taupykite savo laiką ir valdykite duomeis optimaliai. Perkeliami ir analizuojami duomenys apsaugoti SSL sertifikatu, taip užtikrinamas jų saugumas.

Gaukite svarbiausią informaciją čia ir dabar apie naudojamus įrenginius į savo kompiuterį, planšetę ar išmanųjį telefoną.

Lengvai ir greitai susiesite savo įrengimius su prietaisais ir gausite pernešimus apie jų būklę.

Prietaisai turi būti kalibruojami periodiškai. Šiuo procesu mes padėsime Jums pasirūpinti.

Daugiau informacijos apie Traceable asortimentą rasite kataloge (žr. žemiau).

Naudingi dokumentai:

  • Traceable produktų katalogas

Susidomėjote? Susisiekite:

  • +370 37 280702
  • info@inospectra.com

Susijusios naujienos