Analitinė įranga
BONDTEC manufacturer combines bonder and tester in one device

Patobulinta kontaktų surišimo ir patikrinimo sistemų serija 56i

Pilnai automatizuota kontaktų surišimo (angl. k. bonding) ir patikrinimo (ang. k. testing) sistema, kuri apima seriją 56, sulaukė didelio susidomėjimo dėl savo lankstumo bei unikalios galimybės vienu įrenginiu atlikti visus vielinio surišimo (angl. k. Wirebond) procesus ir jų testavimo metodus. F&S BONDTEC įdiegė atnaujinimus, kurie leido sumažinti pačią sistemą ir patobulinti darbo procesus, sukuriant dar geresnę darbo patirtį puslaidininkinių įtaisų gamyboje.

Naujojoje 56i serijoje atrasite papildomą valdymo bloką, kuris nuo šiol garantuoja dar tikslesnį ir greitesnį judėjimą. Toks patobulinimas pirmą kartą leidžia surišti kontaktus vielutėmis, kurios yra ypatingai plonos – net iki 12 µm. Taip pat patobulintas aparatinio surišimo antgalio užspaudimo mechanizmas (angl. k. Bondhead Clamping), dėl ko antgalį galima pakeisti daug greičiau ir saugiau. Dabar gaunamas ženkliai didesnis stabilumas, o darbas – daug efektyvesnis.

Siekiant sudaryti sąlygas įvairių parametrų, tokių kaip, dabartinės būsenos, gamybos duomenų ir programos pokyčių, analizei, įdiegta „Trace-X“ programinės įrangos sąsaja, kuri skirta atpažinti 56i/58 modelius ir juose vykstančius procesus bei apie juos informuoti operatorius. Tokia informacija ypatingai padeda maksimaliai optimizuoti gamybos procesus ir greičiau surasti problemas gamybos linijoje.

Dar viena naujovė – programinė įranga „Intelligent Wire Spool“, kuri leidžia kontroliuoti vielutės ritę ir reguliuoja surišimo vielutės išvyniojimą taip, kad ji visada būtų įtempta. Kita programinė įranga, „Smooth 3D – Trajectory“ – surišimo proceso metu leidžia aparatinei galvutei daug sklandžiau judėti, todėl yra pritaikyta idealiam vielinio surišimo kilpų dizainui.

Pagrindinės specifikacijos

  • Keičiamos aparatinės galvutės visiems vielinio surišimo ir patikrinimo procesams
  • Pilnai automatizuotas surišimas su rankiniu dalių keitimu
  • Saugomas neribotas surišimo programų kiekis
  • Ypač lengvai pritaikomi surišimo procesų nustatymai, daromos kilpos formos, valdoma jėga ir galia
  • Inovatyvi ir intuityvi programinė įranga
  • Vielutės judėjimo atstumai: 100 x 100 mm

56i sistemos pristatymas

Serija 56i yra suderinama su nauja F&S BONDTEC vielučių svorio kalibravimo sistema MCS-20, kurioje yra naujausia „Windows 10“.

Turite klausimų? Kviečiame susisiekti:

marius stapulionis

Marius Stapulionis
Produktų specialistas

  • +370 686 78609
  • marius@inospectra.com

Susijusios naujienos