Analitinė įranga, Patirtis, Sprendimai pramonei

Unikali galimybė išbandyti naujausius ZEISS sprendimus

Forumo Life Sciences Baltics 2018 parodoje kartu su partneriu ZEISS pristatysime naujausius mikroskopijos sprendimus.

Parodos metu galėsite išbandyti Celldiscoverer 7 sistemą ir ZEN programinę įrangą. ZEISS atstovai pademonstruos kaip kurti ZEN Blue eksperimentus, apdoroti ir analizuoti vaizdus bei automatizuoti kasdienį darbą. Taip pat pristatysime skaitmeninės mikroskopijos platformą APEER. Tai nauja paradigma mikroskopijos programinės įrangos sprendimams.

Laukiame Jūsų 2018 m. rugsėjo 26-27 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius). Stendo numeris: 5.23. Įėjimas į parodą nemokamas!

CELLDISCOVERER 7

Visiškai integruota aukščiausios klasės automatizuota gyvų ląstelių vaizdavimo sistema, kurios šerdį sudaro ZEISS specialistų itin kruopščiai kurta nepriekaištinga optinė sistema. Tokios dalys, kaip specialūs auto-corr objektyvai, zoom optika, detektoriai ir speciali programinė įranga Celldiscoverer 7 daro unikalia automatizuota mikroskopijos sistema rinkoje. Inkubacija, skirtingos detektavimo galimybės, automatizuotas mėginių padavimas yra tik kelios unikalios savybės. Plačiau…

SKAITMENINĖS MIKROSKOPIJOS PLATFORMA APEER

Gautus vaizdus iš mikroskopų dabar galima analizuoti itin paprastai mobiliuose įrenginiuose ar kompiuteryje. Šis sprendimas puikiai tinka mokslo ir pramonės srityse dirbantiems tyrėjams. Plačiau…

ZEISS ZEN INTELLESIS

Galingas įrankis, skirtas apdoroti ir analizuoti vaizdus iš įvairių mikroskopų:

  • Galingas įrankis, skirtas apdoroti ir analizuoti vaizdus iš įvairių mikroskopų:
  • Light
  • X-ray
  • Electron

Nepraleiskite progos ir pasinaudokite unikalia galimybe išbandyti naujausius ZEISS sprendimus bei gauti visus atsakymus susijusius su ZEISS mikroskopais ir programine įranga.

Neringa Zeilia

Susidomėjote? Susisiekite:

  • +370 616 22195
  • neringa@inospectra.com

Susijusios naujienos