Kontroliuojamos aplinkos sprendimai, Patirtis, Sprendimai pramonei

Mūsų įrangos sprendimai Vilniaus universitete

Inospectra įrangos sprendimai Vilniaus universitete

Kokybiški moksliniai instrumentai leidžia pasiekti geresnius atliekamų mokslinių tyrimų rezultatus. Savo klientams dėl šios priežasties tiekiame analitinius ir laboratorinius sprendimus iš žinomiausių pasaulio gamintojų, kurie užtikrina ne tik modernią, bet ir aukščiausios kokybės ir patikimumo įrangą. Tai Baltijos šalių universitetams ir tyrimų institutams sudaro geriausias sąlygas ženkliai prisidėti prie technologinių ir mokslinių pasiekimų regione.

Vienas iš tokių kontroliuojamos aplinkos sprendimų šiai dienai Vilniaus universiteto fizikams sudaro geresnes sąlygas kurti dar neregėtus dalykus organinės optoelektronikos srityje. VU Fotonikos ir nanotechnologijų instituto Organinės optoelektronikos grupės vadovo dr. Karoliu Kazlausko teigimu, jų mokslinė grupė siekia sukurti ir pritaikyti našias medžiagas įvairių optoelektronikos prietaisų, tokių kaip organinių šviestukų ir lazerių, organinės saulės celių, tranzistorių ar jutiklių, gamybai.

Kviečiame skaityti straipsnį šio universiteto naujienų portale, kaip mokslininkams sekasi dirbti, kuriant ateities išradimus. Straipsnį galite perskaityti čia.

Susijusios naujienos