Virtualus renginys: 3D biospausdinimas Baltijos šalyse

Kviečiame dalyvauti nuotoliniame seminare, kurio metu galėsite pasisemti naudingų įžvalgų, kaip išnaudoti visą fiziologinių ligų ląstelių modelių, audinių inžinerijos, regeneracinės medicinos, vaistų kūrimo ir mokslinių tyrimų ar plėtros projektų potencialą, pasitelkiant išskirtinę 3D biospausdinimo technologiją Baltijos šalyse.

Carl Zeiss technologinė įranga naudojama širdies nervinių ląstelių tyrinėjimams

Garbingą 100 metų jubiliejų nesenai atšventusio LSMU Medicinos fakulteto Anatomijos instituto laboratorijose galima rasti įspūdingą šiuolaikinės mikroskopijos įrangos kolekciją. Didžiąją jos dalį sudaro Carl Zeiss mikroskopai, kuriais mokslininkai naudojasi, atliekant širdies nervų sistemos morfologinius, histocheminius ir elektronomikroskopinius tyrimus.

Regenhu biospausdintuvas

3D biospausdinimo technologija audinių inžinerijai ir regeneracinei medicinai

Sparčiai tobulėjant medicinai trimatis biospausdinimas tampa vis reikšmingesnis žmonių gyvenimo kokybės gerinimui, todėl modernūs 3D biospausdinimo sprendimai jau dabar yra nepamainoma pagalba atliekant naujos kartos tyrimus, bandymus ar diagnostiką. Investuojantiems į ateities technologijas ir ieškantiems būdų revoliucionuoti mediciną, pristatome galingą R-GEN 200 biospausdintuvą, sukurtą išskirtinai medicinos inovacijų kūrėjams.

Apsauginės aprangos pasiūlymai dirbantiems švariose patalpose

Švaros zonose ypatingai svarbu kontroliuoti dalelių patekimą į aplinką, siekiant užtikrinti produktų kokybę, darbuotojų saugą ar atliekamų tyrimų vientisumą. Dėl šios priežasties specializuotai aprangai yra skiriamas ypatingas dėmesys, nes būtent ji, kuomet yra teisingai ir tinkamai dėvima, gali efektyviai sumažinti nepageidaujamų dalelių plitimą ir aplinkos užsiteršimą.