Analitinė įranga, Laboratorinė įranga

Išmanus ląstelių atvaizdavimas su skaitmeniniu ZEISS Axiovert 5 mikroskopu

Dirbtinį intelektą naudojantis ZEISS mikroskopas - Axiovert 5

Pristatome ZEISS Axiovert 5 skaitmeninį mikroskopą, kuris gali palengvinti Jūsų darbą laboratorijoje. Naujausia mikroskopinė įranga naudoja dirbtinį intelektą ir automatines funkcijas, padedančias efektyviau atlikti ląstelių kultūrų biologinius tyrimus bei suteikia galimybę lengvai dalintis užfiksuotais aukščiausios raiškos vaizdais.

Priimant sprendimus dėl ląstelių proliferacijos, gyvybingumo, prisitaikymo prie aplinkos sąlygų, transfekcijos ir mėginio paruošimo eksperimentui, kritiškai svarbu nustatyti padengto ląstelėmis paviršiaus ploto procentą ir tikslų ląstelių kiekį. Šie vertinimai turi būti atlikti nepriklausomai nuo ląstelės formos, dydžio ir tipo. Toks procesas gali užtrukti, jeigu jis atliekamas rankiniu būdu. O rezultatai gali būti klaidingi ir subjektyvūs.

Naujasis ZEISS Axiovert 5 mikroskopas naudoja dirbtinį intelektą, todėl ląsteles realiu laiku analizuoti galite automatiškai. Mikroskopas pats automatiškai pritaiko nustatymus ir pateikia kokybišką fluorescencinį vaizdą su visais reikalingais ląstelių duomenimis. Patikimi vaizdiniai ir kiekybiniai rezultatai yra gaunami vos vieno mygtuko paspaudimu. Jie yra visiškai atkuriami, nes yra kaipmat išsaugomi planšetinio kompiuterio metaduomenų bazėje.

ZEISS Axiovert 5 mikroskopas
ZEISS Axiovert 5 mikroskopas

Taupykite laiką, kuris gali būti labai svarbus ląstelių gyvybingumui. ZEISS Axiovert 5 mikroskopas yra iš anksto sukonfigūruotas ir suderintas. Tad, laboratorijos darbuotojams nereikia jokių mokymų, specifinių žinių ar pasiruošimo. Be to, mikroskopo nereikia kalibruoti, suderinti ar surinkti skirtingų priedų.

Nuo šiol tyrimus galite drąsiai patikėti dirbtiniam intelektui, kuris visą darbą padarys už jus.

Vos vieno mygtuko paspaudimu galite:

  • fiksuoti vaizdus skirtingais režimais ir juos derinti tarpusavyje
  • akimirksniu daryti ląstelių vaizdus ar vaizdų seką ir juos analizuoti realiu laiku
  • daryti vaizdo įrašus

Daugiau informacijos apie Axiovert 5 skaitmeninį mikroskopą galite sužinoti žemiau prisegtoje brošiūroje arba oficialioje ZEISS svetainėje. Konsultuokitės su mūsų specialistais, kurie mielai papasakos apie skaitmeninio mikroskopo privalumus, pritaikymo galimybes ir dirbtinio intelekto technologiją. Taip pat kviečiame registruotis mikroskopo demonstracijai ir išbandyti jį savo laboratorijoje! Daugiau apie DEMO mikroskopus skaitykite čia.

Naudingi dokumentai:

  • ZEISS AXIOVERT 5 Digital brošiūra

Susidomėjote? Susisiekite!

Vaidotas

Vaidotas Čėsna
Produktų specialistas

  • +370 37 280702
  • vaidotas@inospectra.com
Lengvai išsirink geriausią mikroskopą

Susijusios naujienos