„Inospectra“ patikimas partneris

Patikimas mokslininkų, tyrėjų ir kokybės kontrolės specialistų partneris

Įmonė „Inospectra“ jau 15 metų atstovauja įvairius, pasaulyje gerai žinomus, aukštos kokybės laboratorinės, analitinės bei metrologinės įrangos gamintojus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Glaudus ir ilgalaikis bendradarbiavimas su patikimais partneriais mums leidžia pirmiesiems sužinoti apie vertę padedančias kurti inovacijas ir pasiūlyti individualius sprendimus, geriausiai atitinkančius mūsų klientų poreikius. Mumis pasitiki didžiausių Baltijos šalių universitetų, tyrimų institutų mokslininkai ir pramonės įmonių laboratorijų darbuotojai bei kokybės kontrolės specialistai.

Dedame daug pastangų į savo darbuotojų kvalifikacijos gerinimą, todėl mūsų komandos nariai nuolat tobulina savo žinias, dalyvaudami gamintojų rengiamuose mokymuose, įvairiose mokslinėse parodose ir konferencijose. Visa tai tam, kad galėtume užtikrinti kokybišką ir nepriekaištingą klientų aptarnavimą bei operatyvias serviso paslaugas.

Įmonėje įdiegta integruota kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistema, atitinkanti tarptautinių standartų ISO 9001 ir ISO 14001 nuostatas. Mūsų siūloma įranga turi Lietuvos ir Europos Sąjungos reikalaujamus sertifikatus ir yra pagaminta taikant aukščiausius kokybės reikalavimus.

vision

Misija

Tapti pirmaujančia naujų aukštųjų technologijų diegėja Baltijos šalių mokslo bei pramoninės gamybos srityse. Užtikrinti kokybiškos laboratorinės ir analitinės įrangos tiekimą mokslininkams, tyrėjams ir kokybės kontrolės specialistams bei garantuoti operatyvias serviso paslaugas.

mission

Vizija

Mes siekiame kurti pridėtinę vertę mokslui ir pramonei, kiekvienam klientui pasiūlydami platų ir individualius poreikius atitinkantį laboratorinės ir analitinės įrangos bei priemonių pasirinkimą. Stengiamės sumažinti neigiamą įtaką aplinkai, priimdami aplinką tausojančius sprendimus.

Mūsų puoselėjamos vertybės

clients

Prioritetas klientams

professional

Profesionalumas

target

Orientacija į ilgalaikį tikslą

respect

Pagarbūs santykiai bei atsakingas požiūris į aplinką

Mūsų komanda

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda yra pasirengusi suteikti visokeriopą pagalbą kiekviename žingsnyje. Susisiekite asmeniškai, jeigu norite gauti profesionalią konsultaciją, pamatyti produktų demonstraciją, turite klausimų dėl mokymų ar serviso paslaugų. Pasirūpinsime, kad geriausią sprendimą išsirinktumėte be jokių rūpesčių.

Dainius

Dainius Vasiliauskas

Direktorius
dainius@inospectra.com

Sprendimai pramonei

Vaidotas

Vaidotas Čėsna

Produktų specialistas
vaidotas@inospectra.com

Analitinė įranga

Mantas

Mantas Kučinskas

Produktų specialistas
mantas@inospectra.com

Laboratorinė įranga

Neringa

Neringa Zeilia

Produktų specialistė
neringa@inospectra.com

Laboratorinė įranga

Marius

Marius Stapulionis

Produktų specialistas
marius@inospectra.com

Kontroliuojamos aplinkos ir plonų dangų sprendimai

Ivo

Ivo Smiltnieks

Produktų specialistas