INOSPECTRA – konkurencinga ir veržli įmonė, tiekianti gamybinę, laboratorinę, metrologinę ir analitinę įrangą. Bendradarbiaujame su lyderiaujančiais įrangos bei priemonių gamintojais iš viso pasaulio, kurie kelia itin aukštus kokybės ir aplinkos apsaugos reikalavimus, o savo klientams tiekiame efektyviausias, geriausiai jų poreikius atitinkančias priemones ir įrangą. Mūsų klientai yra Lietuvos, Latvijos ir Estijos mokslininkai, tyrėjai, laboratorijų darbuotojai bei kokybės kontrolės specialistai. Nuolat tobuliname savo darbuotojų įgūdžius ir keliame jų kvalifikaciją, todėl mūsų komanda suteikia profesionalų aptarnavimą ir techninį palaikymą.

Įmonė vadovaujasi ilgalaike veiklos perspektyva ir, atsižvelgdama į klientų pasitenkinimą bei kitų suinteresuotų šalių poreikius, siekia užtikrinti, kad kiekvienas sandoris pilnai patenkintų lūkesčius, o darbuotojų indėlis, padedant priimti tinkamiausią sprendimą, taptų geriausia rekomendacija kitiems. Svarbiausias mūsų sėkmės garantas – darbuotojų profesionalumas, jų jaučiama atsakomybė bei įsipareigojimas mūsų klientams. Būtent todėl sistemingai keliame darbuotojų kvalifikaciją ir sudarome tinkamas ir saugias darbo sąlygas, siekiant optimaliai panaudoti ir didinti turimą darbuotojų potencialą.

Nuo pat įkūrimo pradžios vadovaujamės pagrindinėmis vertybėmis, kurios yra mūsų veiklos pagrindas ir integruota verslo dalis – klientai, profesionalumas, ilgalaikių tikslų siekimas, atsakomybė, inovatyvumas, atvirumas bei pagarba kolegoms, klientams, partneriams ir aplinkai.

Įmonėje įdiegėme integruotą kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemą, atitinkančią tarptautinius ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 standartus. Esame parengę ir sėkmingai įgyvendiname visas procedūras, kurios padeda efektyviau valdyti tiekimo operacijas bei įmonės procesus, ypatingą dėmesį skiriame racionaliam išteklių panaudojimui ir imamės visų reikiamų taršos prevencijos priemonių. Taip pat įsipareigojame periodiškai tikrinti, gerinti ir tinkamai vykdyti nustatytas kokybės ir aplinkos apsaugos politiką. Ši sistema padeda mums planuoti, kurti, prižiūrėti, analizuoti ir gerinti organizacijoje vykdomą veiklą.

UAB „INOSPECTRA“ direktorius
Dainius Vasiliauskas
2020 01 15