Sprendimai pramonei, Analitinė įranga

Pristatome procesų analizei skirtus Hamilton elektrodus

Hamilton elektrodai

Inospectra“ pradėjo bendradarbiauti su pasauline „Hamilton“ kompanija. Partnerystė  su kompanijos padaliniu „Hamilton Process Analytics“ leidžia išplėsti mokslininkams, tyrėjams, pramonės specialistams siūlomą kokybiškų elektrodų, jų sistemų ir elektrodų priedų asortimentą ir įgalina mūsų klientus Baltijos šalyse taikyti pažangias bioprocesų matavimo technologijas.

Savo klientams galime pasiūlyti pramonei ir mokslui skirtus sprendimus: standartinius pH, oksidacijos-redukcijos, laidumo elektrodus ir labiau nišinius elektrodus, tokius kaip ištirpusio deguonies, ištirpusio anglies dioksido ir ląstelių tankio matavimo elektrodus.

Visi sprendimai pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu, unikaliomis savybėmis, o, svarbiausia, konkurencinga kaina. „Hamilton Process Analytics“ elektrodai yra gaminami ir tobulinami jau daugiau nei 50 metų. Veiklą pradėję nuo stiklinių švirkštų gamybos, įmonės specialistai ilgą laiką tobulino skirtingas stiklo formules, todėl šiandien gaminami elektrodai yra tikslūs, tvirti, itin patikimi ir leidžia atlikti lengvai atkartojamus procesų matavimus.

Belaidis ryšys ir kalibravimas

Hamilton elektrodu kalibravimas „Hamilton Process Analytics“ taip pat turi elektrodus, kurie suteikia  galimybę stebėti svarbiausius proceso parametrus realiu laiku. Tokiu atveju, jeigu atsiranda nukrypimų, proceso parametrus galima nedelsiant koreguoti, taip pagerinant proceso kontrolę ar produkto kokybę. Be to, elektrodai pasižymi  geresniu duomenų integravimu. Šie elektrodai gali būti integruojami su duomenų sistemomis ir programine įranga, kuri leidžia saugoti duomenis, analizuoti ir teikti ataskaitas.

Platus elektrodų pritaikomumas

Proceso analizei skirti sprendimai yra lengvai pritaikomi įvairiausiose srityse, kuriose reikalinga griežtai kontroliuojama aplinka, privaloma laikytis griežtų kokybės standartų ir reglamentų, pradedant nuo biotechnologijų, vaistų, maisto ir gėrimų, žemės ūkio, naftos iki popieriaus gamybos pramonės.

Farmacijos pramonėje naudojami elektrodai padeda gaminti preparatus, praverčia kultivuojamos mėsos gamyboje, nes padeda optimizuoti ir kontroliuoti hibridinių augalinės kilmės ir laboratorijoje užaugintų mėsos procesų mastą. Taip pat, gaminant alaus ir vyno gaminius, šie elektrodai prisideda prie kokybės kontrolės ir nuoseklumo, nuolat renkant duomenis, rodiklių nustatymui proceso metu.

Cheminiuose procesuose įmonės jutikliai yra žinomi dėl savo patvarumo chemiškai agresyvioje aplinkoje. Be to, gaminant energiją, jų jutikliai naudojami įvairiose aplinkose – nuo įvairių pramonės šakų elektrinių iki atskirų įrenginių, naudojančių skirtingus energijos šaltinius, kurie padeda užtikrinti efektyvią ir saugią energijos gamybą.

Elektrodai yra sukurti taip, kad atlaikytų sudėtingas aplinkos sąlygas, taip pat turi tvirtą konstrukciją, kuri prailgina elektrodo tarnavimo laiką, sumažina priežiūros ir keitimo išlaidas.

pH ir oksidacijos redukcijos (ORP) elektrodai

„Hamilton Process Analytics“ siūlo platų aukštos kokybės pH ir ORP elektrodų pasirinkimą, skirtą naudoti visuose bioprocesuose, taip pat daugelyje kitų pramonės šakų, kurioms reikalingas didelis tikslumas ir patikimumas.

Laidumo elektrodai

„Hamilton Process Analytics“ siūlo daugybę elektrodų modelių, skirtų ištirpusių druskų, rūgščių ir bazės lygiui skystyje matuoti. Galima rinktis elektrodus, skirtus UPW, CIP sistemoms, farmacijos ir pramonės reikmėms.

Ištirpusio deguonies elektrodai

„Hamilton Process Analytics“ siūlo optinius, poliarografinius ištirpusio deguonies elektrodus, taip pat elektrodus, kurie leidžia išmatuoti ištirpusio deguonies pėdsakus ar jo prisotinimą.

Ištirpusio anglies dioksido elektrodai

Įprastai, ištirpusio anglies dioksido stebėjimas buvo įmanomas tik naudojant elektrocheminius elektrodus, kurie netiesiogiai matuodavo ištirpusio anglies dioksido koncentraciją. Tai reikalauja daug priežiūros ir laiko. Mes galime pasiūlyti tiesioginį elektrodą, kuris nereikalauja priežiūros, jo matavimo tikslumas yra geresnis, o eksploatavimo išlaidos mažesnės. Jis realiu laiku matuoja kritiškai svarbų DCO2 ir leidžia tiesiogiai jį stebėti ir kontroliuoti.

Ląstelių tankio elektrodai

„Hamilton Process Analytics“ siūlo laidumo ir tankumo elektrodus, kurie gali matuoti ląstelių tankį nuotoliniu būdu. Pralaidumo elektrodai pateikia informaciją apie gyvybingų ląstelių tankį, o tankumo elektrodas matuoja mikrobų ar ląstelių suspensijos drumstumą. Kartu su pH ir ištirpusio deguonies elektrodais, jie gali suteikti visą svarbiausią informaciją apie žinduolių, mielių ir didelio tankio bakterijų kultūrų procesą, jį geriau suprasti ir kontroliuoti.

Daugiau apie mūsų siūlomą asortimentą gali papasakoti mūsų produktų specialistai. Kviečiame susisiekti!

Naudingi dokumentai