Carl Zeiss technologinė įranga naudojama širdies nervinių ląstelių tyrinėjimams

Garbingą 100 metų jubiliejų nesenai atšventusio LSMU Medicinos fakulteto Anatomijos instituto laboratorijose galima rasti įspūdingą šiuolaikinės mikroskopijos įrangos kolekciją. Didžiąją jos dalį sudaro Carl Zeiss mikroskopai, kuriais mokslininkai naudojasi, atliekant širdies nervų sistemos morfologinius, histocheminius ir elektronomikroskopinius tyrimus.

Visi pažangiausi mikroskopijos sprendimai vienoje vietoje!

Ieškote mikroskopo gyvybės mokslo ir medžiagų tyrimams, edukacijai ar kasdienei veiklai? Oficialioje Carl Zeiss Microscopy internetinėje parduotuvėje rasite geriausius mikroskopijos sprendimus, kuriuos renkasi didžiausių ir žinomiausių Baltijos šalių universitetų, tyrimų institutų mokslininkai bei geriausių šalies pramonės įmonių laboratorijų darbuotojai.

BRUKER EIGER2 R 500K detektorius dabar už specialią kainą

Naujos kartos detektorius su hibridine fotonų skaičiavimo (HPC) technologija yra skirtas galingiausiai rentgeno spindulių difrakcijos (XRD) platformai. Priežiūros nereikalaujantis EIGER2 R 500K detektorius dėka intensyvaus bendradarbiavimo su specialistais yra ypatingai lengvai integruojamas į BRUKER AXS‘ D8 ADVANCE ir D8 DISCOVER sistemas, taip pat suderinamas su DIFFRAC.SUITE programine įranga.