Akcijos, Analitinė įranga, Laboratorinė įranga

Naujos kartos mokymas su ZEISS Primostar 3

Modernu ZEISS Primostar 3 - šiuolaikiškai edukacijai ir mokslui pritaikytas mikroskopas

Išmanus, lengvai valdomas ir itin patogus – ZEISS Primostar 3 – tai modernus mikroskopas, pritaikytas šiuolaikiškai edukacijai, mokslui ir kasdieniam darbui. Atraskite dar neregėtą gyvosios gamtos pasaulį ir išbandykite naujos kartos lavinimosi galimybes savo klasėje ar laboratorijoje!

Daugybė privalumų, kuriais galite pasikliauti:

diamond 1

Puikus kainos ir kokybės santykis

camera

Integruota 8.3 MP vaizdo kamera

eco energy

ECO režimas padidina energijos naudojimo efektyvumą

software

Įdiegta nemokama programinė įranga kompiuteriui

inovative

Idealiai tinka pradedantiems ir profesionalams

service

Garantija suteikiama net 5 metams!

ZEISS Primostar 3 mikroskopas - specialiai sukurtas išmaniai edukacijai

ZEISS Primostar mikroskopai yra tinkamas pasirinkimas tiems, kas rūpinasi mokinių ir studentų poreikiais, kadangi juo ypatingai paprasta naudotis. Kiekvienas moksleivis gali lengvai ir savarankiškai išbandyti visas mikroskopo funkcijas be jokių rūpesčių ar mokytojo ir dėstytojo pagalbos.

Galimos įvairios kontrastavimo technikos – nuo šviesaus lauko, tamsaus lauko, poliarizacijos, fazių kontrasto iki fluorescencijos, kas suteikia galimybę jį naudoti tiek mokykloje, tiek laboratorijoje. Taip pat be jokio vargo galima mėgautis lengvu vaizdo nuskaitymo procesu, kurį užtikrina net 8,3 MP integruota vaizdo kamera! Light Manager funkcija mikroskopo atmintyje leidžia išsaugoti tam tikrą apšvietimo intensyvumą kiekvienam objektyvui.

Kurkite naujus įspūdžius skaitmeninėje klasėje!

Naujasis ZEISS Primostar 3 mikroskopas ypač tinka norintiems sukurti išskirtinę mokymosi erdvę, kurioje mokiniai ir studentai gali patirti naujus potyrius ir emocijas. Naudojantis ZEISS LABSCOPE programėle ir integruota 8,3 megapikselio kamera, visi klasėje esantys mikroskopai gali būti sujungiami. Tai ne tik leidžia stebėti visų mikroskopų veiklą, diskutuoti kartu su pamokos ar paskaitos dalyviais, bet ir visiems kartu dalintis savo padarytomis nuotraukomis ar vaizdo transliacijomis. Patirkite išmanų mokymąsi!

Savybės:

  • reguliuojamas šviesos intensyvumas
  • patogus mechaninis stalelis
  • ilgaamžis metalinis korpusas
  • 20 mm matymo laukas
  • objektyvai: 4x, 10x, 20x, 40x, 100x
  • mikro ir makro fokusavimas

Aukščiausią kokybę garantuoja mikroskopijos ekspertai

Vokietijos mikroskopinės įrangos gamintojas ZEISS yra žinomas dėl neprilygstamos kokybės ir laiką pranokstančių inovacijų. Dėka ekonomiškų, kompaktiškų ir patikimų sprendimų bei naujų technologijų integravimo į mikroskopinę įrangą, šiandien jį drąsiai galima vadinti mikroskopijos lyderiu. Jo unikalius, drąsius ir pažangius sprendimus pasitelkia ir naudoja geriausi pasaulio universitetai, tyrimų centrai bei laboratorijos, o nuo šiol ir švietimo įstaigos.

Išbandykite ZEISS Primostar 3 asmeniškai ir išmėginkite visas jo funkcijas patys! Mūsų specialistai pristatys, nemokamai instaliuos ir pademonstruos visas mikroskopo funkcijas. Kviečiame kreiptis jau dabar ir užsiregistruoti nemokamai ZEISS Primostar 3 demonstracijai. Vietų kiekis ribotas.

Turite klausimų? Kviečiame susisiekti:

Neringa

Neringa Zeilia
Produktų specialistė

  • +370 37 280702
  • neringa@inospectra.com

Susijusios naujienos