Akcijos, Analitinė įranga, Laboratorinė įranga

Išbandykite mikroskopą ZEISS Axiolab 5 NEMOKAMAI!

mikroskopą ZEISS Axiolab 5 galima išbandyti nemokamai

Skaitmeninis dokumentavimas dar niekada nebuvo toks paprastas. Su naujuoju ZEISS Axiolab 5 mikroskopu ir ZEISS Axiocam 208 kamera patirsite visiškai naują išmaniosios mikroskopijos koncepciją.

Sufokusuokite savo mėginį ir paspauskite vieną mygtuką – Jūsų mėginių vaizdas nuotraukoje bus lygiai toks pats, kaip ir okuliaruose. Taip pat, Axiolab 5 automatiškai parinks tinkamą mastelį jūsų nuotraukoms. Tai galima pasiekti net ir be kompiuterio su papildomomis programinėmis įrangomis.

Zeiss – pasaulyje gerai žinoma ir vertinama įmonė, kurianti ir gaminanti novatoriškus sprendimus. Zeiss formuoja technologijų ateitį su savo gaminiais nuolat žengianti į priekį optoelektronikos, optikos, metrologijos ir kitose srityse. Plačiau apie šį tiekėją skaitykite čia.

zeiss axiolab 5 inospectra

DIDESNIS EFEKTYVUMAS LABORATORIJOJE

Neatsitraukdami nuo mikroskopo rasite dominančią mėginio sritį, užfiksuokite ją vienu mygtuko paspaudimu. Šis mikroskopas automatiškai pakoreguos parametrus už jus ir užfiksuos tokį vaizdą, kokį matote okuliaruose. Gautas nuotraukas išsaugokite tiesiai į USB atmintinę, prijungtą prie kameros, arba koreguokite vaizdus nemokamos programinės įrangos pagalba.

PROTINGA MIKROSKOPO ERGONOMIKA

Naujasis Axiolab mikroskopas 5 yra itin ergonomiškas ir efektyvus. Visa kontrolė pasiekiama viena ranka, įskaitant fotografavimą, stalelio, fokuso ir apšvietimo reguliavimą.

LABIAU EKONOMIŠKAS IR PATIKIMAS

Aktyvuokite „Eco“ režimą ir mikroskopas išsijungs po 15 minučių nenaudojimo. Tokiu būdu dar labiau prailginsite naujųjų LED šviesos šaltinių tarnavimo laiką. Naujieji galingi šviesos šaltiniai užtikrina natūralias spalvas jūsų mėginyje. Apšvietimo nustatymo sistema leis Jums nustatyti ir išsaugoti atmintyje norimą apšvietimo intensyvumą kiekvienam objektyvui.

APIE KAMERĄ AXIOCAM 208 COLOR

axiolab 5 product sideTai naujoji 8 megapikselių CMOS kamera, užtikrinanti detalius vaizdus 4k raiška ir net 30 kadrų per sekundę sparta. Kamera geba komunikuoti su Axiolab 5 mikroskopu ir visada užtikrina tinkamą nuotraukų mastelį. Vaizdo peržiūrai kompiuteris nebūtinas dėl galimybės stebėti vaizdą monitoriuje per HDMI. Kontroliuokite kamerą ir bevieliu ryšiu (WiFi), nemokamos programinės įrangos pagalba.

Dėl nemokamo mikroskopo išbandymo kreipkitės:

Neringa

Neringa Zeilia
Produktų specialistė

  • +370 37 280702
  • neringa@inospectra.com

Susijusios naujienos