Akcijos, Analitinė įranga, Laboratorinė įranga

Visi pažangiausi mikroskopijos sprendimai vienoje vietoje

Carl Zeiss Microscopy elektroninėje parduotuvėje geriausi mikroskopijos sprendimai.

Ieškote mikroskopo gyvybės mokslo ir medžiagų tyrimams, edukacijai ar kasdienei veiklai? Oficialioje Carl Zeiss Microscopy elektroninėje parduotuvėje rasite geriausius mikroskopijos sprendimus, kuriuos renkasi didžiausių ir žinomiausių Baltijos šalių universitetų, tyrimų institutų mokslininkai bei geriausių šalies pramonės įmonių laboratorijų darbuotojai.

mikroskopu naudos zeiss 0

Carl Zeiss mikroskopai išsiskiria pasaulyje vertinama aukščiausia kokybe ir laiką pranokstančiomis inovacijomis. Dėka ekonomiškos, kompaktiškos įrangos jaunuoliai skaitmenizuotose klasėse tyrinėja optikos pasaulį, o štai pažangūs mikroskopai mokslininkams ir specialistams leidžia matyti ir atrasti tai, kas yra už vaizduotės ribų.

Apsilankykite oficialioje Carl Zeiss Microscopy elektroninėje parduotuvėje ir atraskite įkvepiančius sprendimus ir paslaugas gyvybės mokslo ar medžiagų tyrimams, edukacijai bei kasdienei veiklai. Labiausiai poreikius ir darbo specifiką atitinkantį mikroskopą išsirinkite be jokių rūpesčių.

Specialus pasiūlymas užsiregistravusiems Carl Zeiss Microscopy elektroninėje parduotuvėje – 5% nuolaida visiems mikroskopams, programinei įrangai ir priedams!

  • APSILANKYTI EL. PARDUOTUVĖJE

Oficialioje Carl Zeiss Microscopy parduotuvėje galite:

  • susipažinti su plačiu mikroskopų asortimentu
  • susikomplektuoti norimą mikroskopą pagal naudojimo specifiką
  • įvertinti mikroskopų ir jų priedų kainas
  • lengvai ir greitai pateikti užsisakymą

INOSPECTRA partnerystės privalumai, renkantis mikroskopą:

  • nemokama pasirinkto mikroskopo demonstracija
  • garantuojame visokeriopą produktų specialistų pagalbą
  • operatyvus prekių pristatymas, instaliavimas, mokymai ir aptarnavimas

Registruokitės oficialioje Carl Zeiss internetinėje parduotuvėje jau šiandien ir pasinaudokite 5% nuolaida visai mikroskopijos įrangai, įskaitant mikroskopus, programinę įrangą ir priedus.

Inospectra yra oficialus Carl Zeiss mikroskopų tiekėjas Lietuvoje, todėl Jūsų užsakymu ir nuolaidos pritaikymu pasirūpins mūsų vadybininkai.

Specialiu pasiūlymu galėsite pasinaudoti iki 2021 metų gruodžio mėnesio 15 dienos.

 

Susijusios naujienos