Analitinė įranga, Plonų dangų sprendimai, Sprendimai pramonei

Itin galingas Rentgeno spindulių detektorius EIGER2 R 250K

Rentgeno spindulių detektorius EIGER2 R 250K -Bruker

Pasaulinis Rentgeno difrakcijos (XRD) prietaisų rinkos lyderis ir mūsų partneris Bruker kartu su hibridinių fotonų skaičiavimo (HPC) detektorių technologijos lyderiu Dectris pristato Rentgeno spindulių detektorių EIGER2 R 250K.

Pilnai integruotas į D8 ADVANCE ir D8 DISCOVER difraktometrus, EIGER2 R 250K yra itin galingas ir lengvai naudojamas daugiafunkcinis sprendimas. Naujas detektorius apima visai EIGER2 R šeimai taikomus technologinius patobulinimus.

EIGER2 R 250K privalumai:

Naujasis EIGER2 R 250K su daugiau nei 250 000 pikselių turi tokius privalumus, kaip dvigubas dinaminis diapazonas ir išplėstas energijos slenksčio diapazonas, dėl kurių fono mažinimas yra dar universalesnis. Be to, kaip ir visi EIGER2 R detektoriai, EIGER2 R 250K pasižymi labai dideliu kadrų dažniu, kuris leidžia rinkti dvi-dimensinius duomenis nepertraukiamo nuskaitymo režimu ir atlikti vieno fotono skaičiavimus be erdvinių iškraipymų.

Rentgeno spindulių detektorius EIGER2 R 250K
Rentgeno spindulių detektorius EIGER2 R 250K

Vientisa integracija į programinės įrangos DIFFRAC.SUITE architektūrą, ergonomiškas Rentgeno detektoriaus laikiklio dizainas ir specialūs priedai leidžia greitai ir patikimai optimizuoti prietaisų geometriją ir efektyviai rinkti duomenis daugeliui programų. Taip pat 0D, 1D ir 2D duomenų rinkimo režimai ir patentuoti algoritmai užtikrina geriausią kiekvieno pavyzdžio duomenų kokybę.

Vienas iš didžiausių privalumų yra tai, kad Bruker D8 ADVANCE ir D8 DISCOVER Rentgeno difraktometrai su integruotu EIGER2 R 250K detektoriumi yra itin universalūs medžiagų charakterizavimo įrankiai. Jie apima visus Rentgeno taikymus nuo miltelių difrakcijos (XRPD), mikro difrakcijos (μXRD), tekstūros analizės, kristalitų dydžio nustatymo, plonų dangų analizės, atliekant Rentgeno reflektometriją (XRR) ir didelės skiriamosios gebos difrakciją (HRXRD) iki mažo kampo Rentgeno spindulių sklaidos (SAXS).

Turite klausimų? Kviečiame susisiekti:

Vaidotas

Vaidotas Čėsna
Produktų specialistas

  • +370 37 280702
  • vaidotas@inospectra.com

Susijusios naujienos