Analitinė įranga, Laboratorinė įranga, Sprendimai pramonei

Virtualus renginys: 3D biospausdinimas Baltijos šalyse

Virtualus renginys 3d biospausdinimas Baltijos šalyse

Kviečiame dalyvauti nuotoliniame seminare, kurio metu galėsite pasisemti naudingų įžvalgų, kaip išnaudoti visą fiziologinių ligų ląstelių modelių, audinių inžinerijos, regeneracinės medicinos, vaistų kūrimo ir mokslinių tyrimų ar plėtros projektų potencialą, pasitelkiant išskirtinę 3D biospausdinimo technologiją Baltijos šalyse. Taip pat sužinoti, kaip galite idėjas paversti realybe ir praplėsti iki šiol neištyrinėtas sritis medicinoje, naudojant pažangią Šveicarų medicinos technologijų kompanijos REGENHU biospausdinimo įrangą.

Virtualaus renginio apie biospausdinimą metu, REGENHU ekspertai pasidalins patirtimi, pristatydami ir demonstruodami savo kelių medžiagų 3D biospausdintuvus. Po parodomosios sesijos taip pat turėsite laiko užduoti visus Jums rūpimus klausimus ir gauti atsakymus.

Šis internetinis seminaras yra skirtas Lietuvos, Latvijos ir Estijos medicinos ir mokslo specialistams, siekiantiems kurti dar neregėtas inovacijas medicinos ir sveikatos priežiūros srityse.

RENGINIO DATA IR LAIKAS:

  • Birželio 22 d., 11 val. (Lietuvos laiku)

PROGRAMA:

  • 10:00 – 10:10 Supažindinimas su biospausdinimo technologija | REGENHU mokslinis patarėjas Mauro Petretta
  • 10:10 – 10:50 Demonstracinė sesija (Shaper programinė įranga, R-GEN 200, 3 biomedžiagų spausdinimas 3 skirtingomis technologijomis vieno proceso metu) | Klientų patirties vadovas Silvain Muller
  • 10:50 – 11:20 Klausimų ir atsakymų sesija | REGENHU mokslinis patarėjas Mauro Petretta

Turite klausimų? Kviečiame susisiekti:

Dainius

Dainius Vasiliauskas
Direktorius

  • +370 37 280702
  • dainius@inospectra.com

Norite daugiau sužinoti apie 3D biospausdinimo technologijos pritaikymą medicinoje?

Sparčiai tobulėjant medicinai trimatis biospausdinimas tampa vis reikšmingesnis žmonių gyvenimo kokybės gerinimui, todėl modernūs 3D biospausdinimo sprendimai jau dabar yra nepamainoma pagalba, atliekant naujos kartos tyrimus, bandymus ar diagnostiką. Investuojantiems į ateities technologijas ir ieškantiems būdų revoliucionuoti mediciną, pristatome galingą R-GEN 200 biospausdintuvą, sukurtą išskirtinai medicinos inovacijų kūrėjams. Skaityti daugiau…

Susijusios naujienos