Laboratorinė įranga

Dar neregėtos ZEISS Axioscan 7 automatizuoto nuskaitymo galimybės

Carl Zeiss Microscopy mikroskopas ZEISS Axioscan 7

Gyvybės mokslų tyrimų laboratorijos, mikroskopinę vaizdavimo įrangą naudojančios įstaigos ir farmacijos kampanijos ieško nuskaitymo sprendimų, kurie padėtų atkurti geros raiškos bandinių vaizdus. Carl Zeiss Microscopy pristato naujausią automatizuotą mikroskopą Axioscan 7, kurio didelės spartos skaitmeninimas bei kiti technologiniai pranašumai leidžia patikimai ir greitai atvaizduoti aukščiausios kokybės skaitmenizuotus objektinių stiklelių vaizdus.

ZEISS Axioscan 7
ZEISS Axioscan 7 mikroskopas

Vokiškas Carl Zeiss mikroskopas palengvina kasdienius nuskaitymo procesus ir puikiai tinka net sudėtingiausiems tyrimams. Moderni įranga idealiai tinka visą parą automatizuotai ir patikimai vaizdinti šviesos lauko, fluorescencinius ar poliarizuotus šviesos vaizdus. Plačiau apie šį tiekėją skaitykite čia.

ZEISS Axioscan 7 privalumai:

  • Didelės spartos skaitmeninimas
  • Išskirtinė vaizdo kokybė
  • Neprilygstama vaizdavimo režimų įvairovė
  • Automatizuota ir lengvai valdoma sistema

Daugiau informacijos apie ZEISS Axioscan 7 galite rasti oficialioje mūsų partnerio Carl Zeiss Microscopy interneto svetainėje. Taip pat kviečiame konsultuotis su mūsų specialistais, kurie mielai papasakos apie automatizuoto mikroskopo privalumus, pritaikymo galimybes ir technologiją.

Turite klausimų? Kviečiame susisiekti:

Vaidotas

Vaidotas Čėsna
Produktų specialistas

  • +370 37 280702
  • vaidotas@inospectra.com

Susijusios naujienos