Analitinė įranga, Laboratorinė įranga, Sprendimai pramonei

3D biospausdintuvas audinių inžinerijai ir regeneracinei medicinai

Regenhu 3d biospausdintuvas audiniu-inzinerijai ir regeneracinei medicinai

Sparčiai tobulėjant medicinai trimatis biospausdinimas tampa vis reikšmingesnis žmonių gyvenimo kokybės gerinimui, todėl modernūs 3D biospausdinimo sprendimai jau dabar yra nepamainoma pagalba atliekant naujos kartos tyrimus, bandymus ar diagnostiką. Investuojantiems į ateities technologijas ir ieškantiems būdų revoliucionuoti mediciną, pristatome galingą R-GEN 200 biospausdintuvą, sukurtą išskirtinai medicinos inovacijų kūrėjams.

R-GEN 200 biospausdintuvas – kuriantiems medicinos ateitį

Šveicarų medicinos technologijų kompanijos Regenhu naujasis R-GEN 200 biospausdintuvas sukurtas padėti tyrėjams idėjas paversti realybe ir praplėsti iki šiol neištyrinėtas sritis medicinoje.

Pažangi 3D biologinių medžiagų spausdinimo įranga yra universali platforma, kuri yra sukonfigūruojama taip, kad maksimaliai atitiktų individualius audinių inžinerijos, regeneracinės medicinos, vaistų kūrimo ir mokslinių tyrimų ar plėtros projektų poreikius.

R-GEN 200 biospausdintuvas ne tik leidžia savarankiškai suplanuoti ir įgyvendinti visą biospausdinimo procesą – nuo idėjos iki jos išpildymo, sujungia standartines 3D spausdinimo ir pažangias technologijas viename instrumente, bet ir išsiskiria plačiu 3D biospausdinimo technologijų pasirinkimu bei itin modernia programine įranga, kurią lengva ir patogu naudoti.

R-GEN 200 biospausdintuvas
R-GEN 200 biospausdintuvas

Naujausia biomedžiagų gamybos technologija

Naujos kartos biospausdinimo įranga adityvios (pridėtinės) gamybos principu preciziškai tiksliai nusodina biologines ir biochemines medžiagas ar gyvas ląsteles tiek 2D, tiek 3D formatu. Nuo nulio, sluoksnelis po sluoksnelio, suleidžiant skirtingą bio-rašalą, gali būti spausdinamos tokios biomedžiagos, kaip ląstelės, baltymai, bakterijos ir biogeliai.

Skirtingai nei tradicinėse gamybos technologijose, tokios gamybos principas užtikrina minimalų sunaudojamą ląstelių ir medžiagų kiekį, kadangi jos yra dozuojamos mikronų lygiu. O svarbiausias tokio gamybos metodo privalumas yra tai, jog galima pagaminti bioproduktus su labai sudėtinga geometrija.

Vienas instrumentas – beribės 3D biospausdinimo galimybės

R-GEN 200 biospausdintuvas išsiskiria tuo, jog turi kombinuotą skirtingų bio-rašalų taikymo metodiką – vieno proceso metu gali būti naudojamos net 5 skirtingos medžiagos! O procesų tikslumas, jų optimizavimas bei nepertraukiamas valdymas leidžia pasinaudoti unikaliomis procese naudojamų medžiagų savybėmis, atkartojant arba atkuriant natūralius žmogaus audinius.

Atspausdintos biologinės sistemos yra itin artimos natūralioms biosistemoms ir su jomis gali būti atliekami iki šiol neatlikti tyrimai, bandymai ar diagnostika, kurie suteikia galimybę būti pirmiesiems Baltijos šalyse, kuriantiems dar neregėtas inovacijas medicinos ir sveikatos priežiūros industrijoje.

image 2022 07 20 230513656
R-GEN 200 biospausdintuvas

Kodėl verta rinktis Regenhu R-GEN 200 biospausdintuvą?

  • Plačios pritaikomumo galimybės
  • Skirtingų technologijų derinimas
  • Didelio atkartojamumo ir tikslumo prototipų gamyba
  • Tinkamas net ir sudėtingiausioms geometrijoms
  • Laiko taupymas
  • Individuali komplektacija

Kam gali būti naudojamas R-GEN 200 biospausdintuvas?

regenhu pritaikymo sritys

Pasitelkiant išmanų R-GEN 200 biospausdintuvą, naudojant standartizuotą, atkuriamą ir automatizuotą 3D gamybą, galima sukurti fiziologiškai artimus žmogaus odai audinių modelius, tinkamus įvairiausiems medicininiams tyrimams. Taip pat gaminti ir kurti vaistus, specifiniams paciento poreikiams pritaikant terapines gydymo dozes arba derinant kelis aktyvius komponentus į vieną kietos formos dozę.

Ne ką mažiau įdomu yra tai, jog su šia įranga galima sukurti fiziologinius ligų ląstelių modelius, kurie leidžia patikrinti terapinę hipotezę, kontroliuojant skirtingų ląstelių tipų ir pagalbinių medžiagų nusėdimą, tokiu būdu randant potencialų technologinį sprendimą naujų vaistų kūrimo projektams.

Padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią 3D biospausdinimo sprendimą be jokių rūpesčių!

Džiaugiamės vieni iš pirmųjų Lietuvoje galėdami pasiūlyti biospausdinimo technologiją ir daugiau papasakoti apie R-GEN 200 biospausdintuvo galimybes. Mūsų specialistai pasirūpins, jog galėtumėte konsultuotis su savo srities profesionalais – modernią įrangą atstovaujančiais Regenhu kompanijos kvalifikuotais specialistais. O visiems besidomintiems taip pat suteiksime prieigą prie mokslinių tyrimų, seminarų ir specialių nuotolinių mokymų platformos.

Garantuojame visokeriopą pagalbą kiekviename žingsnyje, renkantis labiausiai Jūsų poreikius ir norus atitinkantį sprendimą. Susisiekite jau šiandien!

Susidomėjote? Kviečiame susisiekti:

Dainius

Dainius Vasiliauskas
Direktorius

  • +370 37 280702
  • dainius@inospectra.com

Dalyvaukite online seminare apie 3D biospausdinimą Baltijos šalyse!

Kviečiame dalyvauti artėjančiame seminare „3D Bioprinting in the Baltics“, kuris vyks anglų kalba jau birželio 22 dieną, 11 val. Lietuvos laiku. Šiame internetiniame seminare apie biospausdinimą Regenhu ekspertai plačiau papasakos apie savo patirtį, pristatydami ir demonstruodami savo kelių medžiagų 3D biospausdintuvus. Renginio pabaigoje taip pat turėsite laiko užduoti visus Jums rūpimus klausimus ir gauti atsakymus.

Susijusios naujienos