Analitinė įranga, Laboratorinė įranga, Sprendimai pramonei

Nešiojami Bruker XRF spektrometrai nedestrukcinei elementinei analizei

Nešiojami Bruker XRF spektrometrai - elementinei analizei

Nešiojami spektrometrai yra geriausias sprendimas tais atvejais, kuomet tiriamasis objektas yra didelis, sunkus ir nėra galimybės jo transportuoti į laboratoriją – atsinešti tyrimo prietaisą prie mėginio. Nešiojami rentgeno spindulių fluorescenciniai Bruker XRF analizatoriai suteikia galimybę tirti mėginius vietoje, jų nepažeidžiant.

Bruker sukūrė ir gamina dviejų tipų rankinius rentgeno analizatorius, kurie suteikia Jums daugybę tyrinėjimo galimybių. Jau daugiau nei 60 metų gyvuojanti kompanija gamina įrangą, padedančią gerinti žmonių gyvenimo kokybę. Plačiau apie šį tiekėją skaitykite čia.

TRACER SERIJA – spektrometrai moksliniams tyrimams

Moksliniams tyrimams skirta Bruker TRACER analizatorių serija sukurta taip, kad vartotojui suteiktų maksimalų lankstumą skirtingomis matavimo sąlygomis, taip pat galimybę kurti ir modifikuoti kalibravimą pagal poreikį.

S1 TITAN SERIJA – pramoniniams tyrimams

Bruker S1 TITAN analizatoriai yra vieni lengviausių XRF analizės rinkoje šiuo metu. Šie analizatoriai skirti tiksliai ir greitai atlikti elementinę įvairių tiriamųjų objektų analizę. Be to, jie yra atsparūs vandeniui (IP54), gali atpažinti iki 37 elementų, o patogi programinė įranga prietaisą paverčia itin paprastu naudoti. Viena iš analizatoriaus stiprybių – universalumas, leidžiantis prietaisą naudoti įvairiose srityse.

S1 TITAN analizatorių pritaikymo sritys

  • lydinių analizė
  • brangiųjų metalų analizė
  • maisto sauga ir kokybė
  • geologija
  • žemės ūkis ir kt.

Daugiau informacijos apie S1 TITAN spektrometrų seriją.

Turite klausimų? Kviečiame susisiekti:

Vaidotas

Vaidotas Čėsna
Produktų specialistas

  • +370 37 280702
  • vaidotas@inospectra.com

Susijusios naujienos