Sprendimai pramonei

Naujas partneris – Šveicarijos biospausdinimo technologijų įmonė REGENHU

Mūsų partneris – biospausdinimo technologiją vystanti šveicarų įmonė REGENHU

Pradedame bendradarbiauti su Šveicarijoje įsikūrusia kompanija Regenhu, kuri kuria ir plėtoja biospausdinimo technologijas, formuojančias šiuolaikinės medicinos ir biologinių medžiagų gamybos ateitį. Oficialus partnerio puslapis: regenhu.com

Įmonės direktorius Dainius Vasiliauskas pastebi, kad, medicinai sparčiai žengiant į priekį, būtina neatsilikti nuo revoliucinių, žmonių gyvenimą pagerinančių atradimų ir ieškoti tinkamų įrankių, kurie leistų idėjoms tapti realybe. Užmegzti nauji ryšiai suteiks stiprų pagrindą pradėti kurti inovacijas medicinos ir biotechnologijų srityje. O pažangios 3D spausdinimo įrangos sistemos leis mūsų klientams suplanuoti ir įgyvendinti visą biospausdinimo procesą – nuo idėjos iki jos išpildymo.

„Mūsų klientai nuo šiol galės įsigyti naujos kartos biospausdinimo įrangą, kuri leidžia preciziškai tiksliai 2D arba 3D formatu nusodinti tokias biomedžiagas, kaip ląstelės, baltymai, bakterijos ir biogeliai. Atspausdintos biologinės sistemos yra itin artimos natūralioms biosistemoms ir su jomis gali būti atliekami naujos kartos tyrimai, bandymai ar diagnostika.“ – teigia D. Vasiliauskas.

REGENHU įmonės pristatymas

Pasitelkiant išmanius 3D spausdintuvus, galima sukurti fiziologiškai artimus žmogaus odai audinius, tinkamus įvairiausiems tyrimams. Taip pat gaminti ir kurti individualiems poreikiams pritaikytus vaistus, pritaikant terapines gydymo dozes, taip patenkinant specifinius paciento poreikius ar derinant kelis aktyvius komponentus į vieną kietos formos dozę. Ne ką mažiau įdomu yra tai, jog su tokia įranga galima sukurti fiziologinius ligų ląstelių modelius, kurie leidžia patikrinti terapinę hipotezę, kontroliuojant skirtingų ląstelių tipų ir pagalbinių medžiagų nusėdimą ir tokiu būdu suteikiant potencialų technologinį sprendimą naujų vaistų projektams.

Moderni spausdinimo įranga gali būti pritaikyta personalizuotos ar regeneracinės medicinos, farmacijos, audinių inžinerijos ir kitose medicinos srityse.

Kviečiame Jus dalyvauti lapkričio 16d., 18 val., vyksiančiame Regenhu įmonės pristatyme (anglų. k.,), kurio metu kompanijos atstovai supažindins su pažangiausiomis 3D biospausdinimo technologijomis.

 

Susijusios naujienos