Kontroliuojamos aplinkos sprendimai

Nuo šiol lengvai valdykite inertinės atmosferos sistemą balsu

Technologija padedanti balsu kontroliuoti inertinės atmosferos sistemos funkcijas.

MBRAUN pristato išskirtinę naujovę – dirbtiniu intelektu pagrįstą technologiją, leidžiančią vartotojui kontroliuoti inertinės atmosferos sistemos (angl. k. Glovebox) funkcijas balsu. Net 250 balso komandų programa leidžia veiksmingai kontroliuoti inertinės atmosferos sistemą darbo metu, taip optimizuojant darbo laiką. Su šia naujove yra palengvinamas vartotojo darbas, kai, norint pakeisti sistemos parametrus, nebereikia to daryti rankomis, kurios būna užimtos kitais darbais inertinės atmosferos sistemos viduje. 

Inovatyvi technologija leidžia sutaupyti laiko, padidina ergonominį pritaikymą ir garantuoja nepertraukiamą vartotojo darbą. Taip užtikrinamas didesnis darbo efektyvumas, naudotojui suteikiamas išskirtinis patogumas ir galimybė, neištraukiant rankų iš pirštinių, kontroliuoti kameros ciklus, sureguliuoti slėgį bei dar daugiau.

MBRAUN „Labmaster“ platformose kartu su MB20/MB200 inertinių dujų gryninimo sistemomis yra įdiegiama balso kontrolės funkcija, kuri leidžia valdyti pirštininę dėžę neprisijungus prie interneto (autonominė sistema). Tai užtikrina itin aukštą duomenų apsaugą, nes visi duomenys saugomi „Glovebox“ sistemoje, o balso komandas galite įsakyti anglų kalba.

Tokios technologijos, kaip balso kontrolės funkcija su dirbtinio intelekto technologija, prisitaiko ir patenkina augančius tyrimų laboratorijų poreikius, o netolimoje ateityje turėtų iš pamatų pakeisti darbo su dabartinėmis inertinėmis atmosferos sistemomis principą, kadangi pilnai supaprastinama inertinės atmosferos sistemos kontroliavimo koncepcija.

MBRAUN balso kontrolės funkcijos principas

Be MB-VOICE-CONTROL funkcijos, MBRAUN siūlo ir papildomus inertinės atmosferos sistemų patobulinimus. Nuo šiol galite įsigyti tobulesnę išmetamųjų dujų sistemą, dar patogesnes ištraukiamas lentynas arba vietoje apatinės lentynos pakabinamas dėžutes.

MBRAUN – Vokietijos įmonė, tyrinėjanti naujas švarios aplinkos sprendimų taikymo sritis ir tendencijas bei gaminanti vienas geriausių pasaulyje kontroliuojamos aplinkos inertinės atmosferos sistemas. Plačiau apie šį tiekėją skaitykite čia.

Turite klausimų? Kviečiame susisiekti:

Marius

Marius Stapulionis
Produktų specialistas

  • +370 37 280702
  • marius@inospectra.com

Susijusios naujienos