Laboratorinė įranga

Kokybiški RATIOLAB autoklavuojami maišai – profesionaliam sterilizavimui ir utilizacijai

Kokybiški RATIOLAB autoklavuojami maišai laboratorijos reikmėms

Pristatome geriausius vokiečių gamintojo Ratiolab aukštos kokybės autoklavuojamų maišų pasirinkimo sprendimus, skirtus pavojingų ir užterštų laboratorinių priemonių sterilizavimui ir utilizavimui.

Autoklavuojami maišai pagaminti iš stiprios polipropileno arba polietileno plėvelės, turi skirtingus BIOHAZARD žymėjimus, o įvairūs dydžiai – pritaikyti visoms Jūsų laboratorijos reikmėms.

Autoklavuojami maišai dėžutėje

Pagaminti iš stiprios PP plėvelės. Išmatavimai: 200×300 mm. Tūris: 1,5 l. Plėvelės storis: 50 µm. Galimybė įsigyti kartu su praktišku trikoju 25 cm aukščio stovu.

Autoklavuojami maišai STANDART

Pagaminti iš stiprios PP plėvelės. Autoklavuojami 134°C laipsnių temperatūroje, 20 minučių. Galimi įvairūs dydžiai: nuo 6 iki 72 litrų.

Autoklavuojami maišai HIGH TRANSPARENCY

Pagaminti iš stiprios PP plėvelės, maišai autoklavuojami 121°C laipsnių temperatūroje, 20 minučių. Galimi įvairūs dydžiai: nuo 6 iki 72 litrų.

Autoklavuojami raudoni PE maišai BIOHAZARD

Su BIOHAZARD simboliu ir saugumo informacija. Autoklavuojami 121°C laipsnių temperatūroje, 20 minučių. Galimybė įsigyti kartu su praktišku trikoju stovu. Tūris: 1,5 l. Išmatavimai: 210×290 mm. Plėvelės storis: 20 µm. Su autoklavavimo proceso atlikimo indikatoriniu lipduku.

Autoklavuojami balti maišai BIOHAZARD

Pagaminti iš polipropileno (PP). Balti su raudonu BIOHAZARD simboliu ir saugumo informacija. Autoklavuojami 134°C laipsnių temperatūroje, 20 minučių. Galimi įvairūs dydžiai: nuo 6 iki 72 litrų. Plėvelės storis: 50 µm. Su autoklavavimo proceso atlikimo indikatoriniu lipduku.

Autoklavuojami raudoni polipropileno maišai BIOHAZARD

Raudoni su BIOHAZARD simboliu ir saugumo informacija. Autoklavuojami 134°C laipsnių temperatūroje, 20 minučių. Galimi įvairūs dydžiai: nuo 6 iki 72 litrų. Plėvelės storis: 50 µm. Su autoklavavimo proceso atlikimo indikatoriniu lipduku ir maksimalios talpos žymėjimu.

Autoklavuojami geltoni maišai BIOHAZARD

Didelio tankio polipropileno (HD-PE) geltoni maišai su BIOHAZARD simboliu ir saugumo informacija. Autoklavuojami 121°C laipsnių temperatūroje, 20 minučių. Galimi įvairūs dydžiai: nuo 6 iki 72 litrų. Plėvelės storis: 50 µm. Su autoklavavimo proceso atlikimo indikatoriniu lipduku ir maksimalios talpos žymėjimu.

Priklijuojami bendro naudojimo PE maišeliai

Bendro naudojimo PE maišeliai su lipnia juostele, skirta priklijuoti prie lygių, švarių paviršių. Nepalieka apnašų nuklijavus. Galimi dydžiai: 1,5; 6,5; 8 litrai.

Oficialus tiekėjo puslapis: ratiolab.com

Turite klausimų? Kviečiame susisiekti:

Neringa

Neringa Zeilia
Produktų specialistė

  • +370 37 280702
  • neringa@inospectra.com

Susijusios naujienos