Laboratorinė įranga

Pristatome naują partnerį – Analytik Jena

Analytik JenaqTower 1 scaled

Inospectra pradėjo bendradarbiauti su tarptautine kompanija „Analytik Jena“. Nauja partnerystė užtikrina platesnį kokybiškos analitinės ir laboratorinės įrangos, molekulinės biologijos instrumentų ir laboratorijų automatizavimo technologijų asortimentą, pritaikytą visiems gyvybės mokslų tyrinėtojų poreikiams.

Nuo šiol galime pasiūlyti laboratorinę ir analitinę įrangą visai gyvybės mokslų darbo eigai – nuo mėginių paruošimo, įvairių įrenginių, skirtų PGR, realaus laiko PGR, biologinių struktūrų atvaizdavimui, elektroforezei ir mėginių homogenizavimui, gelių dokumentacijai iki vienkartinių laboratorinių priemonių.

naujas-partneris-Analytik Jena

Kokius gyvybės mokslų sprendimus galime pasiūlyti:

  • Molekulinės biologijos instrumentai

„Analytik Jena“ siūlo daugybę molekulinės biologijos programų, įskaitant PGR (polimerazinė grandininė reakcija) sistemas, termociklerius ir realaus laiko PGR instrumentus. Šie instrumentai yra būtini DNR amplifikacijai, serijinei genų ekspresijos analizei (SAGE) ir kitiems molekulinės biologijos metodams.

  • Spektrofotometrai ir mikroplokštelių skaitytuvai

„Analytik Jena“ siūlo spektrofotometrus ir mikroplokštelių skaitytuvus, skirtus įvairioms gyvybės mokslų programoms, įskaitant nukleorūgščių ir baltymų kiekybinį nustatymą, fermentų kinetiką ir ELISA tyrimus. Šie prietaisai suteikia tikslius ir jautrius įvairių biologinių mėginių matavimus.

  • Skysčių tvarkymo sistemos

„Analytik Jena“ skysčių tvarkymo sistemos automatizuoja skysčių pipetavimo ir dozavimo procesą, padidindamos pralaidumą ir atkuriamumą gyvosios gamtos mokslų laboratorijose. Šios sistemos yra būtinos tokioms programoms kaip didelio našumo atranka, vaistų atradimas ir genomikos tyrimai.

  • Vaizdinimo sistemos

„Analytik Jena“ gamina vaizdinimo sistemas tokioms programoms kaip gelių dokumentacija, fluorescencinis vaizdinimas ir ląstelių skaičiavimas. Šios sistemos leidžia tyrėjams vizualizuoti ir analizuoti didelės skiriamosios gebos ir jautrumo biologinius mėginius.

  • Ląstelių kultūros instrumentai

„Analytik Jena“ siūlo daugybę instrumentų, skirtų ląstelių kultūroms, įskaitant CO2 inkubatorius, kratymo inkubatorius ir ląstelių skaitiklius. Šie instrumentai užtikrina tikslią aplinkos sąlygų kontrolę ir palengvina ląstelių kultūrų auginimą bei palaikymą mokslinių tyrimų tikslais.

  • Laboratorijos automatizavimo sprendimai

„Analytik Jena“ laboratorijų automatizavimo sprendimai supaprastina darbo eigą ir padidina gyvybės mokslų laboratorijų efektyvumą. Šie sprendimai gali apimti robotizuotas platformas, integruotą programinę įrangą ir pritaikytas automatizavimo sistemas, pritaikytas konkretiems tyrimų poreikiams.

Analytik Jena-iranga

„Analytik Jena“ siūloma produkcija yra idealus pasirinkimas chemijos, farmacijos, medicinos, gyvybės mokslų, maisto saugos ir žemės ūkio, vandens, nuotekų, aplinkos analizės specialistams, ieškantiems tikslios ir patikimos įrangos, pagamintos laikantis griežtų kokybės standartų.

Daugiau apie mūsų siūlomą asortimentą gali papasakoti mūsų produktų specialistai. Kviečiame susisiekti! Taip pat visus siūlomus „Analytik Jena“ produktus galite peržiūrėti oficialioje tiekėjo svetainėje: https://www.analytik-jena.com/products/life-science/.

Susidomėjote? Kviečiame susisiekti:

Neringa

Neringa Zeilia
Produktų specialistė

  • +370 37 280702
  • neringa@inospectra.com

Susijusios naujienos